تیم قایقرانی ایران 3 مدال صید کرد

تیم قایقرانی ایران 3 مدال صید کرد

تیم های قایقرانی کایاک و کانو ایران در ادامه رقابت های بازی های آسیایی 2018 اندونزی موفق به کسب یک مدال نقره و 2 برنز شدند.

 

در این رقابت ها که امروز پنجشنبه برگزار شد، تیم کایاک مردان ایران یک مدال برنز در بخش آبهای آرام کسب کرد، هدیه کاظمی در کایاک یکنفره 500 متر بانوان نقره گرفت و محمدنبی رضایی در کانوی یک نفره 1000 متر به مدال برنز دست یافت.

پاروزنان ایران در دوازدهمین روز از آغاز این بازی ها با ترکیب احمدرضا طالبیان، پیمان قوی‌دل، علی آقامیرزایی و امین بوداغی در رقابت فینال با حریفانی از ازبکستان، ژاپن، قزاقستان، کره جنوبی، اندونزی، تایلند، تاجیکستان و هند روبه‌رو شدند و در پایان با زمان یک دقیقه و 26 ثانیه و 217 صدم ثانیه بر سکوی سومی آسیا ایستادند.

همچنین هدیه کاظمی هم در فینال کایاک یک نفره 500 متر بانوان با حریفانی از چین، کره جنوبی، ژاپن، اندونزی، قزاقستان، سنگاپور و هند رقابت کرد و در پایان با زمان 2 دقیقه و 2 ثانیه و 280 صدم ثانیه صاحب مدال نقره شد.

اما فاطمه کرمجانی و آتنا رئوفی در فینال کانوی دو نفره 500 متر بانوان با زمان 2 دقیقه و 10 ثانیه و 408 صدم ثانیه هفتم شدند و از کسب مدال بازماندند.

همچنین در فینال کانوی یکنفره 1000 متر مردان محمدنبی رضایی با حریفانی از چین، ازبکستان، تاجیکستان، کره، ژاپن، تایلند و کامبوج رقابت کرد و در پایان با زمان 4 دقیقه و 6 ثانیه و 434 صدم ثانیه به مدال برنز و سومین مدال قایقرانی را کسب کرد. 

فینال کایاک دونفره 1000 متر مردان (علی آقامیرزایی - امین بوداغی) و کانوی دونفره 1000 متر مردان (شاهو ناصری - علی اجاقی) در حال برگزاری است. 

همچنین علی آقامیرزایی و امین بوداغی در کایاک دونفره ۱۰۰۰ متر مردان با زمان 3 دقیقه و 35 ثانیه و 339 صدم ثانیه ششم شدند و از کسب مدال بازماندند و شاهو ناصری و علی اجاقی در فینال کانوی دونفره ۱۰۰۰ متر با زمان 3 دقیقه 49 ثانیه و 265 صدم ثانیه چهارم شدند. 

به گزارش ایرنا، به این ترتیب پرونده پاروزنان در ماده آبهای آرام بسته شد و فردا (جمعه) با برگزاری دوازدهمین و آخرین دور مسابقات بادبانی بازی‌های آسیایی کار رشته قایقرانی پایان می یابد.

دسته ها: ورزشی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

آخرین اخبار