لیگ برتر به طور قطع بدون تماشاگر برگزار خواهد شد

لیگ برتر به طور قطع بدون تماشاگر برگزار خواهد شد

سرپرست کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال با بیان اینکه به طور قطع مسابقات لیگ برتر فوتبال بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد، تاکید کرد: تمامی برنامه‌های سازمان لیگ برای برگزاری مسابقات آماده است و ما منتظر ابلاغ تاریخ شروع مسابقات از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.

به گزارش عصر رویداد، «سهیل مهدی» درباره ازسرگیری رقابت‌های لیگ‌ برتر در گفت‌وگویی تلویزیونی اظهار داشت: ۲ روز قبل جلسه خوبی با مسوولان ستاد ملی مبارزه با کرونا داشتیم و پالس‌های خوبی از سمت آنها دریافت کردیم. به آنها تضمین و قول دادیم که تعداد افراد درگیر در مسابقات را به حداقل برسانیم، ضمن اینکه بازی‌ها بدون تماشاگر برگزار شود.

سرپرست کمته مسابقات فدراسیون فوتبال ادامه داد: تمام برنامه‌های ما آماده است و منتظر ابلاغ تاریخ‌ از سوی ستاد مقابله با کرونا برای آغاز تمرینات هستیم که امیدوارم اوایل خرداد باشد چون حتی یک روز هم برای ما اهمیت خاصی دارد.

مهدی اظهار داشت: علاوه بر این، کادرهای پزشکی مجرب هر باشگاه، تمام بازیکنان و کادر فنی و عوامل را زیر نظر خواهند داشت و ما تضمین دادیم ریز جزییات تست‌ها را به ستاد مبارزه با کرونا، فدراسیون پزشکی ورزشی و ایفمارک ارائه دهیم.

سرپرست کمیته مسابقات لیگ برتر همچنین خاطرنشان کرد: اگر شرایط خوب پیش برود، اجازه شروع تمرینات داده می‌شود و در واقع، فاز نخست برنامه ما، شروع تمرینات و فاز دوم، ازسرگیری مسابقات است. باشگاه‌ها ۳ تا ۴ هفته فرصت دارند تا با شروع تمرینات، برای آغاز دیدارها آماده شوند.

وی در پایان گفت: باید تا روز ۱۱ مرداد لیگ برتر را تمام کنیم. هر چقدر این زمان به تأخیر بیفتد، زمان بیشتری در اختیار تیم‌ها خواهد بود ولی شرایط ما چندان مطلوب نخواهد شد، زیرا بازیکنان و تیم‌ها باید برای شرکت در اردوهای تیم ملی و لیگ قهرمانان آماده شوند. تمام برنامه‌های ما آماده است و تنها منتظر اعلام تاریخ‌ از سوی مسوولان هستیم.

 

منبع: ایرنا

دسته ها: فوتبال

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

آخرین اخبار