نخستین جشنواره ادبی «ما ام اس داریم» فراخوان داد

نخستین جشنواره ادبی «ما ام اس داریم» فراخوان داد

نخستین جشنواره ادبی «ما ام اس داریم» با انتشار فراخوان یاعلام کرد:‌این جشنواره با هدف ارتقاء اعتماد به نفس بیماران، بالا بردن آگاهی عمومی نسبت به بیماری ام اس و معرفی مشکلات بیماری به پزشکان و سیاستگذاران برگزارمی شود.

به گزارش عصر رویداد از دبیرخانه جشنواره ادبی «ما ام اس داریم» بیماران، بستگان، آشنایان و تمامی افرادی که تجربه مستقیم و غیرمستقیم از مواجه با این بیماری دارند می توانند با ارسال اثر به دبیرخانه در قالب های نثر ادبی، یادداشت روزانه و داستان کوتاه کوتاه در این مسابقه شرکت کنند.

اثر ارسالی نباید در جشنواره های دیگر حائز رتبه شده باشد و تعداد آثار ارسالی از یک نویسنده برای شرکت در جشنواره حداکثر سه عدد و هر اثر به تعداد هزار کلمه می تواند باشد و هم چنین متن ها باید با رسم الخط فرهنگستان زبان و ادب فارسی نوشته شوند.

علاقه مندان می توانند متن ها، مشخصات کامل نویسنده و شماره تماس را به نشانی اینترنتی انتشارات هزاره ققنوس nashr_۱۰۰۰@yahoo.com ارسال کرده یا به دایرکت انتشارات در اینستاگرام با شناسه  Hezarehpub@ پیام دهند.

مهلت ارسال آثار از تاریخ ۲۰ اردیبهشت تا اول خرداد ماه است و برگزیدگان در مراسم روز جهانی ام اس معرفی خواهند شد و آثار برتر در قالب یک کتاب دو زبانه فارسی و انگلیسی به چاپ خواهد رسید.

دوماهنامه انجمن ام اس ایران و انتشارات هزاره ققنوس جشنواره ادبی «ما ام اس داریم» را برگزار می کند.

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

آخرین اخبار