هفت کنسرت پژوهشی در تهران برگزار می‌شود

هفت کنسرت پژوهشی در تهران برگزار می‌شود

هفت کنسرت پژوهشی از 23 آبان تا 20 دی ماه در تالار استاد شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.

به گزارش عصر رویداد، حمیدرضا نوربخش روز یکشنبه در نشست خبری کنسرت پژوهشی که در خانه هنرمندان برگزار شد، گفت: بلیت فروشی این کنسرت‌ها که با همکاری خانه هنرمندان ایران و خانه موسیقی برگزار می‌شود، از 14 آبان ماه آغاز خواهد شد.

مدیرعامل خانه موسیقی برنامه کنسرت‌های پژوهشی را بدین ترتیب اعلام کرد: چهارشنبه 23 آبان ماه ساعت 19 تا 21 کنسرت گروه «نواگردان» به سرپرستی پویا محمدی و خوانندگی پوریا عابدینی و همچنین چهارشنبه 30 آبان ساعت 19 تا 21 کنسرت گروه «پرنیا» به سرپرستی حسین پرنیا اجرا می شود.

به گزارش ایرنا نوربخش با بیان اینکه یکشنبه 25 آذر ماه ساعت 20 تا 22 گروه «سرشک» به سرپرستی یحیی علوی و خوانندگی مهدی قاسمی روی صحنه می‌رود، ادامه داد: چهارشنبه 28 آذر ساعت 19 تا 21 نوبت به اجرای کنسرت هادی حسینی (ساز) به همراه آواز قاسم رحیم زاده خواهد رسید.

به گفته وی، پنجشنبه 29 آذر ساعت 20 تا 22 گروه «دیر» به سرپرستی حمید خبازی و یکشنبه 16 دی ساعت 19 تا 21 نیز گروه موسیقی «کاشان» به سرپرستی مجید خلیق و خوانندگی داود معمارنژاد اجرا خواهند داشت.

پنجشنبه 20 دی ساعت 20 تا 22 نیز کنسرت گروه «بوم» به سرپرستی سپهر سراجی دیگر اجرایی است که نوربخش آن را به عنوان هفتمین کنسرت پژوهشی اعلام کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

آخرین اخبار