دیدار با ایران پربیننده ترین بازی سال در اسپانیا شد

دیدار با ایران پربیننده ترین بازی سال در اسپانیا شد

بیش از 11 میلیون نفر اسپانیایی، چهارشنبه شب دیدار دو تیم ایران و اسپانیا را از تلویزیون دنبال کردند تا که آن را به پربیننده ترین بازی سال در این کشور تبدیل کنند.

خبرگزاری ایرنا به نقل از  روزنامه ورزشی ' آ.اس'  نوشت: دومین دیدار تیم ملی‌ اسپانیا در جام جهانی‌ ، رکورد شکست . دیدار این کشور در مقابل ایران که با پیروزی یک بر صفر شاگردان «هیه رو» پایان یافت ، از سوی 11 میلیون و 481 هزار اسپانیایی از تلویزیون این کشور دنبال شد.

آ.اس در این رابطه اشاره کرد که تعداد این افراد یک میلیون نفر بیشتر از تعداد افرادی است که اولین دیدار اسپانیا در جام جهانی‌ در مقابل پرتغال را دنبال کردند.

این روزنامه همچنین اشاره داشت که حتی دیدار فینال جام قهرمانی اروپا بین دو تیم رئال مادرید و لیورپول ، این همه تماشاچی نداشت و دیدار چهارشنبه شب پر بیننده ترین بازی سال در اسپانیا بوده است.


به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته (چهارشنبه) و در دومین دیدار خود در چارچوب گروه دوم جام جهانی 2018 روسیه برابر تیم ملی اسپانیا، از نامزدهای اصلی قهرمانی در این دوره از رقابت ها با یک گل شکست خورد.


در حالی که ایران توسط «سعید عزت اللهی» گلزنی کرد، این گل آفساید اعلام شد و چندین موقعیت خطرناک دیگر تیم هم از سوی «مهدی طارمی»، «سردار آزمون» و «کریم انصاری فر» از دست رفت.


با این شکست، تیم های ملی پرتغال و اسپانیا هر یک با 4 امتیاز در رده اول و دوم ‌گروه دوم قرار دارند و تیم ملی ایران با کسب پیروزی ارزشمند برابر مغرب (مراکش) در دیدار نخست خود در رده سوم قرار گرفت.

تیم ملی فوتبال ایران که در گروه دوم و قرعه سخت این رقابت ها با مغرب، پرتغال و اسپانیا هم گروه شده است، ساعت 22 و 30 دقیقه دوشنبه چهارم تیرماه در سومین دیدار خود، در ورزشگاه «موردویا آرنا سارانسک» برابر تیم ملی پرتغال به میدان می رود.

بیست و یکمین دوره جام جهانی از 24 خرداد تا 24 تیرماه در 12 ورزشگاه 11 شهر روسیه برگزار می شود.

دسته ها: ورزشی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

آخرین اخبار